Pokud se vám email nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

opravdu mám radost, že už se výrazně prodlužují dny a sluníčko svítí čím dál častěji. Zase bude víc času na sport a jiné záliby. A co vy - taky se těšíte na jaro?

Radost mám ale i z vašeho velkého zájmu o naši únorovou pracovní snídani na téma pracovněprávních vztahů. Můžu vám prozradit, že další zajímavé akce pro letošní rok připravujeme.

Jistě jste zaregistrovali, že leden byl druhý měsíc v řadě, kdy nezaměstnanost zase šplhá nahoru. Zatím ovšem pomaloučku, 3,3 % pro trh práce neznamenají žádnou zásadní změnu. Dobrých zaměstnanců je pořád poskrovnu - pokud nějaké hledáte, nezapomeňte, že jsme tady pro vás.

V únoru jsme pro vás připravili dvě zajímavé pozvánky a taky atraktivní soutěž, ve které můžete vyhrát vouchery na jízdy s Liftago Taxi. Tak vám přeju pěkné čtení a hezké jaro!

S upřímným pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel
Předvýběr.CZ


O snídani k pracovnímu právu byl velký zájem

Doslova do pár desítek minut poté, co jsme vám v lednu poslali pozvánku na pracovní snídani k pracovněprávním vztahům, bylo „vyprodáno“. Váš velký zájem nás moc potěšil a proto jsme taky navýšili kapacitu akce, aby se dostalo na všechny zájemce. Věříme, že svěží přehled podaný lektorem Mgr. Pavlem Svobodou pro vás byl užitečný a děkujeme za účast. Stručný souhrn najdete na našem linkedinovém profilu, vybrané fotografie si můžete prohlédnout na Facebooku.


Máme pro vás 1000 korun k motivaci zaměstnanců

Zajímavou konferenci pro majitele firem a HR ředitele a manažery pořádá 27. března Internet Info pod hlavičkou TUESDAY Business Network. Na akci se dozvíte, jak správně lidi motivovat, zvýšit jejich výkonnost a být jim partnerem, aby sdíleli hodnoty firmy. Podrobnosti a přehled řečníků najdete na webu konference In-Comms Forum 2019. My se jí zúčastníme a rádi se tam s vámi potkáme - pro klienty Předvýběru.CZ jsme vyjednali slevu ve výši 1000,- korun: pokud o ni máte zájem, ozvěte se!


Seznamte se s novými trendy ve vzdělávání

Jako partneři konference vás srdečně zveme na šestý ročník konference Neurověda ve vzdělávání 2019. Koná se v Praze 3. dubna a dozvíte se tam o inovativních formách vzdělávání, které jsou založené na poznatcích neurovědy. Konference se tradičně účastní mj. i personalisté, koučové či manažeři vzdělávacích středisek, součástí jsou i zajímavé workshopy. 


Jednou větou...


Vyzkoušejte Liftago. I když třeba nemáte kratší pracovní týden

Téma čtyřdenního (nebo ještě kratšího) pracovního týdne je tak zajímavé, že jsme se rozhodli zjistit, co vy si o něm myslíte. A protože chápeme, že asi čas od času někam spěcháte na poslední chvíli, věříme, že dnešního partnera ankety oceníte dvojnásob.

Únorovým partnerem je Liftago Taxi. Dost bychom se divili, kdybyste o progresivní službě objednávání taxi prostřednictvím mobilní aplikace ještě neslyšeli - jezdí už v 9 českých městech a do dalších se chystá. Pro firemní zákazníky má i speciální službu, která zjednoduší papírování spojené s cestami, umožňuje objednávání i přes web a nejnověji nabízí i rozvoz zásilek.

Díky partnerství pět vylosovaných respondentů ankety vyhraje voucher na vyzkoušení Liftago Taxi v hodnotě 500 Kč.. Prosíme, vyplňte online dotazník nejpozději 28. února.

V lednu jste soutěžili o knihu Biblických příběhů pro děti, třemi šťastnými výherkyněmi jsou Mirka Svobodová, Denisa Havránková a Jana Hančurová. Knížka je na cestě, srdečně blahopřejeme!


A to jsou poslední písmenka končící zimy, příští newsletter vám pošleme už na jaře :-)

Předvýběr.CZ s.r.o. | Na Kozačce 7/1289 | 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

 Facebook  Instagram  Twitter  LinkedIn

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.