Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

 
 

Dobrý den,

věřím, že jste si užili krásné dovolené nebo prázdniny a přeji vám hodně sil do podzimního finiše před koncem roku.

Pořád platí, že zaměstnavatelé hledají šikovné a schopné kolegy, takže pokud uvažujete o změně práce, podívejte se na naše aktuální nabídky volných pozic. Možná, že s novým školním rokem je čas na novou práci?

Jinak vám přeji pěkné čtení srpnových novinek a těším se na případné zprávy, jak se vám daří.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel Předvýběr.CZ

 

Jednodušší získání neschopenky nechcete zneužívat 

V souvislosti se zrušením karenční doby, tedy proplácení neschopenky hned od prvního dne, jsme se vás ptali, jestli přísnější pravidla znamenala, že se lidé nemohli léčit: 55 % míní, že nikoli, podle 45 % to ovšem byl problém. To, že je dneska neschopenka „výhodnější“, podle 54 % lidí nepovede k častějšímu zneužívání, 46 % ovšem míní, že ano. Jenom šest procent dotázaných přiznalo, že někdy v minulosti využili neschopenku k získání volna. Infografiku k tématu najdete na našem facebooku.

 

Cizinci pracující v Česku se snaží

V létě jsme nechali agenturu STEM/MARK zjistit, jaké jsou české postoje k zaměstnávání cizinců. Výsledky průzkumu exkluzivně prezentovaly deníky Mladá fronta Dnes i online verze iDnes.CZ. Ukázalo se, že drtivé většině Čechů cizinci za pokladnou nebo v restauraci rozhodně nevadí, téměř třetina lidí si myslí, že pracují stejně dobře jako my a víc než desetina účastníků průzkumu dokonce tvrdí, že se zahraniční zaměstnanci víc snaží. A mimochodem, už jste hlasovali na facebooku v naší anketě, jak pracují cizinci?

 

 

Jednou větou...

 

Anketa: Byli byste bez stravenek o hladu?

Určitě jste si všimli, že se teď zase hodně mluví o stravenkách - vláda plánuje jejich nahrazení finančním příspěvkem v rámci výplaty. Zajímá nás proto, jak důležité pro vás stravenky jsou. Anketní dotazník k vyplnění online najdete zde, odpovědi prosíme nejpozději do 6. září.

Partnerem ankety je Nakladatelství Jan Vašut, díky kterému máme pro pět vylosovaných účastníků nové vydání oblíbených hlavolamů 300 sudoku do kapsy.

V červencové anketě jste mohli vyhrát volné vstupenky do Motýlího domu Papilonia. Vylosovanými účastníky ankety jsou Václav Č., Ladislav Loučka, Eliška Kolínská, Petra Sedláčková a respondent s přezdívkou hkinska. Všem srdečně blahopřejeme.

 

A to jsou poslední slova ještě prázdninového newsletteru ‒ děkujeme, že jste dočetli až sem. Další zpravodaj vám pošleme zase v září.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, klikněte zde.