Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

doufám, že si užíváte krásné léto, ať už jste někde na cestách, nebo chodíte do práce.

A pokud zrovna chodíte po pohovorech, pusťte si reportáž Televizních novin, ve které shrnuju, na co se vás zaměstnavatelé smějí ptát.

Pěknou dovolenou nebo prázdniny vám přeje,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Výpovědi se nebojte: odejděte v dobrém 

Dřív nebo později to řeší každý z nás. Když se v práci neposouváte výš nebo vaše výplata neroste, je na čase poohlédnout se po lepší práci. V té současné určitě není správné „prásknout dveřmi“, ale odejít jako slušný člověk. Dát výpověď se nemusíte bát. Je to vlastně strašně jednoduché, v červencové online poradně se dočtete, jak na to.

 

S florbalovou Bolkou bodujeme i v marketingu ‒ vyhrajte s námi mezinárodní turnaj

Pomyslnou tečkou za florbalovou sezónou bylo vyhlášení marketingových cen Livesport Superligy: získali jsme zlato v kategorii nejlepší divácký zážitek za projekt zaměřený na play-off a v kategorii nejlepší kampaň za grafický redesign dresů, a stříbro v kategorii nejlepší partnerská aktivace za videoseriál Jak si najít práci, jehož jsme byli spolutvůrci a v kategorii nejlepší speciální projekt za sbírku nepoužívaných mobilů určených k ekologickému zpracování.

Bolka už se připravuje na novou sezónu. Důležitou zkouškou bude mezinárodní turnaj ŠKO-ENERGO CUP 2023, který proběhne 3. až 6. srpna. Mladoboleslavský klub jako pořadatel se tady utká s tuzemským týmem FbŠ Bohemians, švédským klubem Warberg IC a švýcarským Floorball Köniz Bern. Buďte u toho ‒ vyhrajte vstupenky na vybraný zápas! Stačí, když do příštího úterý 25. 7. správně odpovíte prostřednictvím online formuláře, jak se superligový tým Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav na turnaji umístil loni. Z došlých odpovědí vylosujeme tři výherce dvou vstupenek na duel, který si vyberete.

 

Jednou větou...

 

Dočetli jste do konce, díky za pozornost. S dalšími novinkami se ozveme koncem srpna.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.