Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

mám velkou radost: náš tým Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav v sobotu vybojoval mistrovský titul.

Víc se dočtete na následujících řádcích, kromě toho vám zase nabízíme spoustu novinek ze světa práce. Pokud ji chcete změnit, neváhejte a pošlete nám svoje CV.

Přeju vám pěkné čtení i krásný čas prázdnin a dovolených.

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Ženy jsou v práci šťastnější než muži

V práci je šťastných 8 z 10 lidí, mezi muži jich je ale méně. Pokud se podíváme, jaký vliv měl kovid, zjistíme, že ženy jsou na tom výrazně lépe. Ukázal to průzkum na téma štěstí v práci, který jsme si nechali zpracovat u agentury STEM/MARK. Jeho výsledky i s krásnou infografikou exkluzivně zveřejnila Mladá fronta Dnes a online deník iDnes.cz. Pandemie zatřásla i faktory ovlivňujícími spokojenost: pořád sice lidem ze všeho nejvíc záleží na tom, aby je práce bavila, ale zvýšila se důležitost dobré výplaty a dobrého šéfa a naopak klesl význam dobrého týmu. Podrobnější shrnutí průzkumu najdete na našem webu.

 

Kde začít, když hledáte práci?

Řekli bychom, že nejjednodušší je podívat se na volná místa na našem webu nebo nám prostě pošlete svoje CV. Ale těch možností je víc a jejich přehled najdete v nejnovějším příspěvku naší poradny pro zájemce o práci. Určitě ze všeho nejdřív oslovte svoje kamarády, napište do firmy, která představuje váš dream job a nezapomeňte na sociální sítě.

 

Jednou větou...

 

Jsme mistři!

V sobotu 12. června v pražské UNYP Aréně víc než zaslouženě náš tým Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav vybojoval zlatou medaili. Předcházelo tomu hvězdné semifinále a dramatický souboj sobotního Superfinále, kdy se o vítězství rozhodlo až v závěru třetí třetiny. Z mladoboleslavského týmu máme ohromnou radost a děkujeme za fantastický výkon!

 

V tomto školním roce je to všechno. Další newsletter vám pošleme o prázdninách :-)

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.