Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

když jsem se v únoru těšil, že v příštím newsletteru společně přivítáme jaro, nečekal jsem, že se na nás ze všech stran povalí opatření proti epidemii.

Věřím, že to zvládáte a držím vám palce, abyste si udrželi pohodu a zachovali chladnou hlavu. Možná, že kvůli vzniklé situaci víc pracujete z domova - a třeba zjišťujete, že to není až tak skvělé, jak si většina lidí myslí.

Život běží dál a pokud uvažujete o změně práce, nezapomeňte, že proto tady jsme. I v tomto mailu najdete pár zajímavých nabídek.

Hodně zdraví a dobré nálady vám přeje,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ


Tělem a duší hudebník, který přivádí lidi do varu

To je Andres Poveda, náš obchodní konzultant pro Moravu a první Slovák, který kdy nastoupil do Předvýběru.CZ. Je to zkušený obchodník, ale taky šoumen, rozhovor s ním vás bude bavit. Dozvíte se, proč se z Košic přestěhoval do Brna, na které nedá dopustit, prozradí, které místo v moravské metropoli má nejradši, nebo jaký je rozdíl mezi bicími a perkusemi. A taky poodhalí, jak si získává důvěru klientů.


V síti byl fajn večer. Děkujeme, že jste přišli

Poprvé jsme na začátku března vzali do kina skoro stovku lidí, kteří prostřednictvím Předvýběru.CZ našli práci. Psali jsme o tom už v minulém newsletteru.  Fantastické bylo, že dorazili v podstatě všichni, kdo potvrdili účast, a jak je vidět i z fotek na facebooku nebo krátkého videa, občerstvení i welcome drink vám chutnaly a film V síti přes vážné téma vás zaujal. Což nám udělalo radost a přesvědčilo nás, že bychom podobnou akci měli zase někdy udělat. Pokud jste stejného názoru (a chtěli byste také přijít), napište to třeba právě pod fotky na facebooku. A jestli ještě nemáte "nárok", protože jste si u nás práci nevybrali, zkuste si nějakou najít na našem webu.


 
Jednou větou...
Zveme vás do Divadla pod Palmovkou. Až to půjde

I tentokrát nabízíme tři volné lístky pro vylosované výherce ankety a jejich doprovod. Partnerem je Divadlo pod Palmovkou, výhru budete moct využít, až pominou současná omezení.

Anketu jsme věnovali aktuálnímu tématu a sice opatřením, se kterými se v práci setkáváte v souvislosti s epidemií koronaviru. Online dotazník můžete vyplnit tady, ideálně ihned, ale nejpozději 27. března.

Divadlo pod Palmovkou je tu pro vás již 72. sezónu, minulý rok v Cenách divadelní kritiky získalo ocenění Divadlo roku 2018 a vytvořilo i nejlepší Inscenaci roku 2018 se Shakespearovou hrou Něco za něco v režii Jana Klaty.

Soutěžit můžete o vstupenky v libovolném termínu od dubna do června 2020 na jedno ze tří představení:

Faust: Ženu v roli Mefistofela jste možná nikdy neviděli, ale rozhodně vás to bude bavit. Tereza Dočkalová (držitelka dvou cen Thálie) získala nominaci v Cenách divadelní kritiky za ženský herecký výkon.

Laskavé bohyně: Patří k silným stálicím naší scény, která zaujala snad každého kdo jí viděl. Michal Lang zrežíroval tento kus tak silně, že vás z důstojníka SS v podání Jana Teplého bude mrazit.

Můj romantický příběh: Romantická a vtipná oddechovka. Ať jste single nebo zadaní, toto představení vás pobaví mužským vs. ženským pohledem na věc. Co dělat, když jste právě single a jak se z toho nezbláznit.

Poukazy na představení spolku Kašpar minulý měsíc vyhráli Sára Lhotáková, Marek Landa a Eva Babičíková. Ještě jednou blahopřejeme a věříme, že si brzy divadlo užijete.


Bod pro vás za to, že čtete náš newsletter celý :-) Pro dnešek je to všechno, další novinky pošleme zase v dubnu.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, klikněte zde.