Novou práci najdete na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

jestli si naplno v posledních dnech užíváte zimní radovánky, děláte dobře. Pohyb na čerstvém vzduchu vám jedině prospěje ‒ fyzicky, ale i psychicky. A že to skoro každý druhý z nás potřebuje ukázal náš nejnovější reprezentativní průzkum, který v tomto newsletteru představujeme.

Osobně mi dělá velkou radost náš florbalový tým. Proč? I to se dozvíte v dnešním e-mailu. 

Nezaměstnanost sice roste, ale pořád je ve srovnání se zbytkem Evropy nízká. České firmy hledají šikovné zaměstnance. Takže chcete-li změnit práci, neváhejte a ozvěte se ‒ nebo prostudujte naši denně aktualizovanou nabídku volných míst.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Kvůli kovidu přibíráme kila, přicházíme o úspory a trpíme na duši 

Koncem ledna jsme si řekli, že bychom rádi věděli, jak zvládáte už skoro rok trvající opatření proti kovidu. Zadali jsme proto agentuře STEM/MARK zpracování reprezentativního průzkumu. Ukázalo se, že 47 % z vás situaci nese psychicky těžko, 42 % lidí fyzicky ztloustlo a naopak 32 % zaměstnaných finančně zchudlo. Našly se ale i pozitivní věci ‒  třeba pětina lidí ušetřila víc než jindy. Nejčastěji vám chybí posezení v restauraci nebo kavárně, cestování a setkávání s přáteli, každému desátému chybí kolegové z práce. A víte, kolik jste utratili za online vzdělávání, čokoládu nebo víno? Nejenom to, ale celou zprávu i s grafy si přečtěte na našem webu.

V rámci průzkumu jsme mapovali i dopad na pracovní život. Pandemie připravila o práci skoro desetinu lidí, další řeší nižší příjmy, shrnul ekonomický deník E15 exkluzivně jako první výsledky našeho průzkumu.

 

Florbalový tým #madeinBolka vede tabulku Superligy

Velkou radost nám dělají hráči týmu Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav, kteří za sebou mají už jednadvacet výher v řadě a aktuálně jim patří první příčka superligového žebříčku. Přečtěte si na iDnesu.cz nejčerstvější rozhovor s trenérem Petrem Novotným. „Tabulkou se nekochám,“ říká sice, ale radost ze série vítězství jistě má.

 

Jednou větou...

 

Předali jsme šek Dobrým vílám

Ve středu 17. února jsme vyrazili do dětského domova v Novém Strašecí. Ředitel Předvýběru.CZ František Boudný předal symbolický šek na 40 000 korun Angelice Nevěřilové, jednatelce spolku Dobré víly dětem. Polovinu mezi sebou vybrali naši kolegové a firma pak splnila svůj slib a částku zdvojnásobila. Dobrým vílám příspěvek pomůže uhradit velkou část nákladů na zajištění letního tábora pro děti z dětského domova.

 

Dočetli jste se ke konci. Nebojte se, únor je krátký, příští měsíc se zase ozveme :-)

V lednu jsme soutěžili o tři deskové hry Náplavka, vyhráli Jan Bachan, Robin Pokorný a Ivana Šanovcová. Přejeme jim hodně zábavy s originální českou hrou a všem děkujeme za účast v anketě.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.