Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

v srpnovém newsletteru jsem psal, že jsem zvědavý, jak dopadnou zaměstnavatelé druhý prázdninový měsíc, pokud jde o informování, jak jste dopadli u pohovorů. Statisticky vzato to byl druhý nejlepší srpen za poslední čtyři roky, i když pořád je co zlepšovat.

Personalistika je perspektivní obor! Pokud uvažujete o změně kariéry a jste z Brna, kolega Martin zrovna hledá posilu do obchodního týmu. Ozvěte se mu! Jaký je váš budoucí šéf se dočtete v nejnovějším rozhovoru.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Neřeší jestli, ale kdy něčeho dosáhne 

Našeho šéfa personálních konzultantů a key account manažera Martina Herbrycha jsme k mikrofonu pozvali už podruhé. Ten první rozhovor se uskutečnil téměř před sedmi lety po jeho návratu z práce ve Vancouveru. Dneska se o něm dočtete mnohem víc: třeba jak se z účetního stal manažer personální agentury, jaký je šéf, co dělá, když má volno... a nakousneme i vizi zapojení umělé inteligence do naší práce.

 

Práce přesčas má svoje pravidla

Hned na začátku je třeba říct, že šéf vám může nařídit zůstat v práci přesčas, má to ale svoje jasná pravidla. Co dělat, když po vás chtějí často přesčasy je tématem právě dnešní poradny. Přečtěte si ji. Jedna věc je, co říká zákoník práce, druhá, že i tady fungují mezilidské vztahy. A platí, že pokud je těch přesčasů neúnosně moc, vždycky je řešením najít si lepší práci.  

 

Jednou větou...

 

V srpnové anketě o ceny se ukázalo, že dovolená byla letos pro většinu lidí dražší. Všem účastníkům děkujeme. Vstupenky pro dva do galerie Kunsthalle Praha vyhráli Sára Lhotáková, Alena Tůmová a Karel Skřebský. Gratulujeme a přejeme jim hezký kulturní zážitek.

 A to je poslední věta zářijového newsletteru. Za měsíc vám pošleme další novinky.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.