Novou práci najdete na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

už rok nedobrovolně místo cesty do práce každé ráno zapínáme počítač doma. Tedy, pokud to naše povolání dovoluje. Nevím, jak vy, ale já vnímám, že to, co nám dřív přišlo skvělé, už spoustě lidí začíná vadit. Ve středu jsem o tom napsal lehce provokativní blog: home office je placená dovolená. Klidně mi napište, co si o tom myslíte vy.

Skvělé je, že o slovo hlásí jaro a slunečné počasí drží naši psychiku v pohodě. Stejně dobré je, že i když nezaměstnanost, zatím mírně, roste, zaměstnavatelé pořád hledají spoustu nových lidí. Jestli uvažujete o lepší práci, u nás si ji můžete najít.

A abych nezapomněl: přeji vám hezké Velikonoce!

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Ze zvědavosti šel na konkurz a dětský domov se stal jeho širší rodinou

Vzpomenete si, že jsme minulý měsíc navštívili dětský domov v Novém Strašecí? Než jsme se, pochopitelně přísně v rouškách, vypravili za dětmi, povídal si s námi i ředitel domova Alexandr Krško. A nás napadlo, že by to byl skvělý host do našeho seriálu rozhovorů! Nespletli jsme se a tak si můžete přečíst například, jak se vlastně ze zvědavosti stal ředitelem, jak neziskovky pomáhají dětem v domovech a jak můžete pomoct i vy nebo jak dobře se hledá pro svěřené děti brigáda nebo první práce.

 

O úspěchu u pracovního pohovoru rozhodují detaily, které můžete zvládnout

Chystáte se zrovna změnit práci a čeká vás pohovor? Hlavně se nestresujte, přečtěte si pár rad, jak na to a určitě to dobře dopadne! Poradíme vám, co si vzít na sebe, kdy přijít a jak se chovat během pohovoru, o čem mluvit nebo jak se bránit stresu.

 

Jednou větou...

 

Blahopřejeme našim florbalistům!

Superligový tým Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav válí! V letošním ročníku Mladoboleslavského sportovce roku vyhrál hlavní kategorii jednotlivců hráč Jiří Curney, rovněž zlato si jako trenér odnesl i Petr Novotný. V kategorii dospělých kolektivů tým našich florbalistů obsadil druhou příčku. Jako nadějný talent si v kategorii do osmnácti let odnesl bronz Marek Korych.

Základní část Livesport Superligy 2020/21 vítězně završil tým #MadeinBolka už potřetí ziskem Prezidentského poháru.

 

Newsletter, a brzy i zima, končí. Další novinky vám pošleme už na jaře!

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.