Pokud se vám email nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

čtyřdenní velikonoční volno bylo fajn, že? A díky květnovým svátkům nás čekají ještě další dva zkrácené pracovní týdny!

Jak už víte, je to sice něco, čemu moc nefandím (důvody si můžete přečíst v blogu, který jsem napsal pro měsíčník HR forum), ale jak odhalil náš průzkum mezi firmami, někde už to funguje (podrobnosti si můžete přečíst na Tyinternetech.cz).

Nehledáte novou práci? Spoustu nabídek najdete na našem webu, ale aktuálně sami hledáme personální konzultantku - pojďte pracovat k nám. Nabízíme plný i zkrácený úvazek, jsme flexibilní firma, ve které najde uplatnění i maminka nebo studentka. Ozvěte se, pokud se chcete zeptat na podrobnosti.

Užijte si dnešní čtení i kratší pracovní týdny!

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel
Předvýběr.CZ


Průvodce introverta úspěšným pohovorem

Patříte k introvertům a pokaždé vás děsí, když máte jít na pracovní pohovor? Strach není na místě, stud už vůbec ne - introvertní je každý třetí z nás a patří mezi ně i tak slavné osobnosti jako třeba zakladatel Applu Steve Wozniak nebo autorka Harryho Pottera Joanne Rowlingová. Obchodní šéf Předvýběru.CZ pro internetový deník Tyinternety.cz shrnul čtyři zásady, kterých se jako introverti můžete držet: řekněte hned na začátku, že jste introvert, připravte si otázky, co vás na firmě zajímá, vyžádejte si před pohovorem probíraná témata a pro povzbuzení si vzpomeňte si, že spousta osobností patří mezi introverty. Celý článek najdete tady.


Pružná pracovní doba je nejdůležitější benefit pro zaměstnance

Minule jsme se vás ptali, jaké firemní benefity považujete za nejdůležitější. Jednoznačně vede volná pracovní doba (46 %), překvapivě více dní dovolené uvedl jen každý desátý zaměstnanec. Jaké preferujete další benefity prozradí infografika, jisté je, že stravenkami vás už firmy neohromí.


Jednou větou...

Kdo v březnu vyhrál kredit v hodnotě 500,- Kč k využití služeb myTimi.cz? Vylosovanými výherci jsou Andrea Stará, Luka Djuričin, Miloslav Zítka, Michaela Cidlinová a Martin HolmanSrdečně blahopřejeme!

A to jsou poslední řádky newsletteru, na další se můžete těšit zase v květnu.

Předvýběr.CZ s.r.o. | Na Kozačce 7/1289 | 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

 Facebook  Instagram  Twitter  LinkedIn

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.