Novou práci najdete na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

už skoro třem tisícům z vás jsme volali, abychom zjistili, jestli dostáváte vědět, jak jste uspěli u pohovoru, kam jste se hlásili. Děkuju vám, že nám věnujete svůj čas a společně tak pomáháme zlepšovat přístup zaměstnavatelů k uchazečům o práci. Čerstvé výsledky slibují, že se firmy lepší.

V dnešním newsletteru vám představujeme hned dva zajímavé lidi a v anketě můžete vyhrát pětisetkorunovou poukázku do knihkupectví Kanzelsberger.

Chcete si ještě letos najít novou práci? Zkuste si vybrat ze stovky míst a kdyby vám tam nic nesedělo, pošlete svůj životopis.

S přátelským pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

„Dětská zubařka“ teď radši prodává lidi

Začínala u nás jako brigádnice u telefonu. A dnes v pomyslné soutěži obchodníků sahá na stříbrnou medaili! Jde o pětadvacetiletou Karolínu Horákovou, naši jedinou ženu v roli obchodní konzultantky. Představujeme ji v nejnovějším dílu seriálu rozhovorů, kde se dozvíte, co má společného se zubařinou, co ji čeká na Vánoce, jak se k ní chovají mužští kolegové a co je její cestovatelský sen.

Pokud vás příběh Káji zaujal a chcete u nás pracovat, zrovna máme volná místa: hledáme obchodního konzultanta pro Brno nebo posilu pro obchodní tým (ideální práce pro studenta VŠ).

 

Se psem si čistí hlavu a jde spát 

Co dělá muž v dresu se čtyřmi rybičkami týmu Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav kapitán Jan Natov, když kvůli koronaviru stojí superligová utkání? Nejen o tom, ale i jak se čistí hlava se psem se dočtete v minirozhovoru, který jsme vydali na státní svátek 28. října.

 

Jednou větou...

 

Baví vás firemní školení?

Víme samozřejmě, že nejde jenom o zábavu, firemní vzdělávání má být především užitečné a přinášet oběma stranám prospěch. Jelikož tentokrát můžete v anketě vyhrát poukázky na knížky, v anketě se ptáme právě na vaše zkušenosti s firemními kurzy a školeními.

V listopadu je partnerem ankety síť knihkupectví Kanzelsberger. Umíte si představit Vánoce bez knížek? Asi těžko! :) Nakupte knížky pod stromeček v jejich eshopu www.dumknihy.cz. Pět účastníků ankety se může těšit, že je vylosujeme a vyhrají jednu z pěti knižních poukázek v hodnotě 500 korun.

O vyplnění dotazníků vás prosíme do 27. listopadu.

Balíčky psacích potřeb značky STABILO v říjnu vyhráli Leona Štefková, Michal Vostatek, Marcela Pelclová, Michaela Cidlinová a Daniela Hölzelová. Velká gratulace, ať se vám s nimi krásně píše a kreslí! • Láhev vína za hodnocení našeho newsletteru získal Michal Kasan ‒ na zdraví!

 

Pro dnešek je to všechno. Další newsletter dorazí dřív, než k vám přijde Ježíšek!

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.