Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

díky všem, kdo jste drželi palce naší florbalové Bolce během mezinárodního turnaje ŠKO-ENERGO CUP 2023. Vyhrála všechna utkání! Atmosféru zápasů přibližuje půldruhé minuty trvající aftermovie.

První prázdninový měsíc od personalistů dostalo zprávu, jak jste si vedli u pohovoru 50,6 % z vás, kteří jste zrovna hledali práci. Chování zaměstnavatelů sledujeme už čtyři roky a musím je pochválit, postupně se jejich přístup zlepšuje. Už jsem zvědavý, jak dopadne srpen.

A jestli zrovna o změně uvažujete, najděte si lepší práci na našem webu. .

Užijte si krásný zbytek prázdnin!

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

4 kroky, když si nerozumíte s kolegou 

Všude, kde jsou lidé, objevují se i konflikty. Někdy jen docela malé, jindy větší. Problémy s kolegy byste rozhodně neměli nechat plavat, protože v extrémních případech můžou vést až k vážným zdravotním potížím. V onlině poradně jsme dali dohromady čtyři kroky, díky kterým konfliktní spolupracovníky zvládnete: začni u sebe ‒ prober to s potížistou ‒ stěžuj si šéfovi ‒ uteč, když to jinak nejde.

 

Ani ne pětina Čechů je ochotná stěhovat se za prací

Naopak 28 % lidí stěhování rozhodně odmítá s tím, že se jim na současné adrese žije dobře a peníze ani lepší práce za stěhování podle nich nestojí. Mezi tři kraje, o kterých si lidé myslí, že je v nich možné sehnat nejlepší práci, patří Praha, střední Čechy a jižní Morava. Stěhovavější jsou mladí, pro které je také důležitější prestiž firmy. Výsledky našeho průzkumu během prázdnin zveřejnila řada médií, například iRozhlas.cz. Podrobnější informace, jako třeba žebříček krajů podle jejich pracovní atraktivity, nebo faktory trhu práce, které jsou v jednotlivých regionech nejméně a nejvíce důležité, najdete na našem webu. Data pro nás sesbírala agentura Talk Online Panel. 

 

Jednou větou...

 

Anketa: jaká je/byla letošní dovolená?

Partnerem srpnového newsletteru je soukromá multifunkční galerie Kunsthalle Praha. Sídlí v prostorách bývalé Zengerovy transformační stanice na pražském Klárově. Od loňského února přispívá k hlubšímu porozumění českého a mezinárodního umění 20. a 21. století. Najdete zde tři rozsáhlé galerijní prostory, design shop, bistro i kavárnu s terasou a půvabným výhledem na Petřín a Pražský hrad.

Zájemcům o umění nabízí dárkové poukazy na různé druhy členství, což může být i atraktivní dárek pro vaše blízké ‒ třeba pod stromeček.

Pro tři vylosované účastníky naší ankety máme vstupenky do Kunsthalle pro dva. Tentokrát nás zajímá, jak jste si užili letošní dovolenou nebo prázdniny. Dotazník vyplňte online ideálně hned, ale nejpozději v pondělí 28. srpna.

 

Držíme vám palce, abyste vyhráli - a těšíme se v září zase na shledanou!

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.