Tipy na volná místa najdete denně na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

také máte radost, že doba roušková pomalu končí a vracíme se do běžného života?

Navíc začíná krásné období letních prázdnin. V dnešním vydání tak najdete výsledky ankety, kam se chystáte na dovolenou a v té nové můžete vyhrát rodinnou kartu na vstupenky a jízdenky do severočeského města, které skrývá spoustu zajímavých míst.

Těšení se na výlety a cestování si nedám zkazit, a to ani přesto, že některé restaurace zvyklé dříve na zahraniční turisty se ještě pořádně neprobudily, jak se svěřuju v nejnovějším blogu.

Přeju vám vážně pohodové léto, jestli hledáte novou práci, mrkněte na volná místa nebo nám pošlete svůj životopis, pokud ho ještě nemáme a za měsíc zase ahoj!

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Letní dovolená po koronaviru

Skoro třetina z vás vyrazí poznávat města, hrady a zámky, další pětina se chystá na chatu nebo chalupu, ukázala anketa z minulého newsletteru. Podívejte se, kam ještě se chystáte a také, jestli se letos změnily podmínky čerpání dovolené.

 

Co o vás má a co naopak nesmí vědět váš šéf? 

Má nadřízený vědět, kdy slavíte narozeniny, jaké máte koníčky nebo kdo je váš partner či partnerka? Jsou zdravotní stav, majetek nebo názory na politiku tabu? Ptali jsme se vás a vaše představy shrnuli do infografiky: dozvíte se také, jestli je lepším šéfem žena nebo muž a jaké vlastnosti dělají dobrého vedoucího.

 

Jednou větou...

 

Kam letos na dovolenou? Do Teplic!

Víte, že Teplicím se říkalo Malá Paříž nebo také město císařů a králů? Není to jenom marketingový slogan, ale vyjádření významu města v dobách, kdy se tam sjížděly významné osobnosti včetně panovníků. Nejstarší lázně ve střední Evropě založila už ve XII. století druhá česká královna Judita Duryňská.

Teď vás zveme, abyste se do Teplic vydali i vy v rámci letošní dovolené. Díky partnerovi ankety můžete vyhrát jednu ze tří rodinných karet TepliceCARD v hodnotě 1.580,- Kč od společnosti VisitTeplice, která v regionu provozuje nejenom web www.visitteplice.com, ale i nejvýznamnější památky a turistické atrakce.

Naše letos už šestá anketa se tentokrát týká zaměstnaneckých výhod. Pro účast v ní prosíme o vyplnění online dotazníku do 3. července.

Knihu Kód života z nakladatelství Jan Melvil v květnu vyhráli Iva Příhoda, Ludmila Šmakalová a František Vančura. Všem blahopřejeme a přejeme příjemné čtení ‒ a vám ostatním držíme palce, aby vám vyšla cesta na sever Čech.

 

To je skvělé, dočetli jste až na konec! Na další newsletter se těšte v červenci.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.