Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

letos přinášíme už podruhé novinky z Předvýběru.CZ. Užijte si dnešní porci čtení a na konci se nezapomeňte přihlásit do soutěže o vstupenky do Divadla v Celetné.

A pokud nás sledujete delší dobu a vnímáte, že jsme prima parta profesionálů, kteří se spolu rádi i baví, zrovna hledáme kolegu nebo kolegyni. Začněte s námi kariéru obchodníka ‒ nebojte se, pokud nemáte zkušenosti, u nás je získáte.

Máte-li cokoli na srdci, ozvěte se, mailem nebo prostřednictvím našich sociálních sítí.

S upřímným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ


Do práce s klíčem

I když žijeme v digitální době, vstup na pracoviště většině z vás postaru dovoluje klíč, ukázala naše poslední online anketa. Ptali jsme se na situaci i zaměstnavatelů: v sedmi z deseti firem se zamyká klíči, následuje magnetická karta a elektronický čip. Biometrickou identifikaci používá jen sedm procent zaměstnavatelů. Přístupové systémy s evidencí docházky propojuje jen pětina firem. Podrobnosti o zabezpečení pracovišť se dočtete v Security magazínu.


Jdeme do kina s lidmi, kteří přes nás našli práci

Rozhodli jsme se letos odměnit ty, kdo našim prostřednictvím našli novou práci. Ve středu 4. března jsme proto pozvali téměř stovku lidí do kina na český experimentální dokument V síti. Tři dospělé herečky s dětskými rysy se na sociálních sítích vydávají za dvanáctileté dívky, aby pomohly odkrýt zneužívání na internetu. Příště s námi třeba můžete vyrazit i vy. Klidně dejte vědět, pokud byste o účast měli zájem.


 
Jednou větou...

Vyhrajte vstupenky na představení spolku Kašpar do Divadla v Celetné

Únorovou anketu jsme věnovali brigádám, stážím a práci v cizině. Online dotazník vyplňte nejpozději 6. března.

Partnerem ankety je tentokrát Divadlo v Celetné, ve kterém působí spolek Kašpar. Vyplněním dotazníku se zařadíte do losování tří poukazů pro dva na některé z jejich představení.

Kašpar je nezávislý divadelní spolek, který letos slaví 30. let existence. Zaměřuje se na současné autory, uvádí vlastní dramatizace i autorské texty. Součástí repertoáru jsou májové, letní a vánoční speciály a hudební večery. Spolek má tři domovské scény ‒ Divadlo v Celetné, Kašpar Klubovnu v Jindřišské 23 a mimopražské Divadlo v Kochánkách. S kapacitou sálu v Celetné 184 míst a sálu v Klubovně 30 míst se řadí jednoznačně mezi pražské komorní scény. „Jeden z diváků nás kdysi označil ze ostrůvek dobrého divadla v srdci Prahy, na což jsme dodnes hrdí,“ uvádí o sobě. Více o divadle najdete na facebookové stránce.

V lednu vyhrály knížku Psí vycházky z Nakladatelství Lidové noviny Veronika Vilímková
Andrea Stará a Ludmila Šmakalová
. Blahopřejeme jim a přejeme příjemné čtení i procházku.
 

 


Máme radost, že jste dočetli až do konce, březnovým newsletter společně přivítáme jaro :-)

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, klikněte zde.