Pokud se vám email nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

věřím, že jste po čtyřdenním velikonočním volnu už zase v plném provozu. Poslední dny byly hodně hektické - a budou i následující týdny, kdy si díky sérii svátků můžeme vyzkoušet, jaké by to bylo pracovat jenom čtyři dny v týdnu.

Což je téma, o kterém se hodně mluví a já osobně myšlence čtyřdenního pracovního týdne nefandím. Proč si můžete přečíst v blogu, který jsem v dubnu napsal pro měsíčník HR forum. Zmiňuju v něm i hloubkový průzkum, který jsme uskutečnili mezi třemi desítkami z vás a podrobněji o něm napsal deník Tyinternety.cz.

Když už máme ten kratší pracovní týden, nebudu vás déle zdržovat a rovnou vás zvu k přečtení dnešního newsletteru. Pokud chcete mít letos pohodovou letní dovolenou a hledáte nové lidi do týmu, svěřte to nám už teď.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel
Předvýběr.CZ


Zveme vás na snídani se zkušenou personalistkou

Loni v květnu jsme vydali rozhovor se Štěpánkou Zdvořákovou, personální ředitelkou společnosti Zeppelin. Letos v květnu vás zveme na setkání s ní u snídaně. Ostřílená personalistka otevře téma „Dá se efektivita vzdělávání opravdu změřit?“ a jak už víte z naší únorové pracovní snídaně, velký prostor rádi věnujeme vzájemné diskusi. Snídaně se uskuteční opět v hotelu Green Garden v Praze 2 na Fügnerově náměstí ve středu 29. května od 9 hod. Pro naše klienty je snídaně zcela zdarma, případné další zájemce vyjde na 490 Kč. Kapacita míst je omezená na cca 10 účastníků, pokud máte zájem zúčastnit se, ozvěte se do 3. května.


Jarní #HRworkshop se povedl

Minulou středu jsme pořádali dlouho připravovaný #HRworkshop na téma motivace a seberealizace, na kterém vystoupil bývalý fotbalista Ondřej Herzán a sportovní kouč Marian Jelínek. Těší nás, že podle vašich reakcí šlo o vydařenou akci. Ať už jste se jí zúčastnili nebo ne, můžete nasát atmosféru dopoledne v krátkém videosestřihu, který jsme pro vás připravili. Účastníky, kteří tak ještě neučinili, prosíme o vyplnění hodnotícího dotazníku do konce týdne.


Podpořte s námi sportovní den FC Vysočina pro hendikepované děti

Jako partneři prvoligového fotbalového klubu jsme podpořili 18. ročník sportovního dne pro hendikepované děti ze Základní školy speciální a Praktické školy Jihlava. Toto školní zařízení vzdělává a rozvíjí žáky se středním a těžkým mentálním postižením, souběžným postižením více vadami a žáky s poruchou autistického spektra. Akce se koná v úterý 21. května od 9 do 11 hodin v jihlavském areálu Na Stoupách. Díky partnerům na více než 120 dětí čeká pestrá nabídka pohybového vyžití, množství dárečků a cen za jejich sportovní výkony a na závěr nezbytné občerstvení. Podívejte se, jak sportovní dopoledne vypadalo loni, na webu najdete i video a fotky. Chcete se také stát partnery? Ozvěte se, rádi vás spojíme s organizátory!


Jednou větou...


V březnu jste mohli vyhrát kredit v hodnotě 1000,- Kč k využití služeb myTimi.cz. Vylosovali jsme Janu Špryngarovou, Veroniku Veith a Evu Babičíkovou. Srdečně blahopřejeme a předem díky za případnou zpětnou vazbu, jak Timiho služby fungují.

A to jsou poslední řádky newsletteru, na další se můžete těšit zase v květnu.

Předvýběr.CZ s.r.o. | Na Kozačce 7/1289 | 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

 Facebook  Instagram  Twitter  LinkedIn

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.