Pokud se vám email nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

ani ne za měsíc už budeme znát novopečeného mistra florbalového Superfinále. Moc bych přál „naší Bolce“, aby mistrovský titul uhájili. Tenhle skvělý tým umí dělat radost celý rok - v březnu jim patří gratulace k vyhlášení týmu Sportovcem roku Mladé Boleslavi.

Tématem současnosti je kratší pracovní týden. Za sebe jsem jednoznačně proti, jak se můžete dočíst i v mém posledním blogu na iDnesu, ale kdo ví, jestli to není trend budoucnosti. Jak to vidíte vy? Napište to do diskuse pod blogem nebo do komentářů pod příspěvkem na našem Facebooku.

Nakonec bych vám rád představil virtuálního asistenta českého startupu myTimi - podrobnosti najdete v anketě, kde také můžete vyhrát možnost jejich služby vyzkoušet.

S jarním pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel
Předvýběr.CZ


Dvacet let sedí v jednom křesle

Kdo? Martin Jeřicha, jednatel firmy Broadridge, pro kterého občas hledáme nové programátory. Před dvěma desetiletími založil vlastní společnost, úspěšně ji prodal, ale zůstal věrný svému týmu programátorů. Pozvali jsme ho proto do dalšího dílu našeho seriálu rozhovorů a povídali si nejen o programátorech, ale i o tom, proč je v oboru tak málo žen, o jeho koníčcích, cestovatelském snu a také o tom, k čemu mohla být užitečná služba v předlistopadové armádě.


Pracujete daleko

Aspoň to tak vnímáte, ukázala naše poslední anketa: 51,2 % z vás by změnila práci, kdybyste dostali nabídku blíž domovu. Co přitom znamená "pracovat daleko"? Nejvíce lidem trvá jedna cesta (do práce nebo z práce) do půl hodiny (47 %), dalších čtyřicet procent cestuje do jedné hodiny. Až dvakrát déle to mají do práce čtyři procenta dotázaných, zatímco pouhou čtvrthodinu zabere jedna cesta devíti procentům. A čím se do práce dostáváte? Nadpoloviční většina (53 %) cestuje MHD, třetina autem, 17 % lidí chodí pěšky. Meziměstským autobusem jezdí devět procent lidí, šest procent zaměstnanců se dopravuje vlakem. Infografiku najdete na našem Facebooku.


Jednou větou...


Vyzkoušejte virtuálního asistenta Timiho!

Záleží vám na volném čase? Spoustu úkolů, do kterých se vám nechce, za vás udělá virtuální asistent portálu myTimi. Některé Timiho služby si můžete vyzkoušet zadarmo jednoduše proto, že je nabízí bezplatně - ale za účast v naší březnové anketě se dostanete do slosování o pět kreditů v hodnotě 500 Kč k využití placených služeb myTimi.cz.

A když se vám bude líbit, jak Timi pracuje, můžete se těšit, že časem třeba i váš zaměstnavatel ocení vaši práci poskytováním Timiho kreditů - nebo šéfa můžete na novinku rovnou upozornit odkazem na článek na webu Tyinternety.cz.

Snad vás ani nepřekvapí, že jsme dnešní anketu věnovali zaměstnaneckým benefitům. Online dotazník vyplňte zde a to nejpozději do 28. března.

Voucher v hodnotě 500 Kč na služby Liftago Taxi v únoru vyhráli Viktor Škaroupka, Jana Drchalová, Šárka Florianová, Ota Krátký a Zdeněk Pelikán. Přejeme jim pěknou jízdu!


Dočetli jste do konce, ale nebuďte smutní - v dubnu se zase ozveme.

Předvýběr.CZ s.r.o. | Na Kozačce 7/1289 | 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

 Facebook  Instagram  Twitter  LinkedIn

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.