Chcete lepší job? Vyberte si na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

máme tady druhou vlnu, ale věřím, že jste v pořádku a držíte si dobrou náladu. Což je důležité pro vaše okolí, ale hlavně pro vás. A pokud vás něco trápí nebo se s něčím chcete svěřit, klidně mi napište.

Mám pro vás dobrou zprávu: firmy hledají nové šikovné zaměstnance. Takže pokud zrovna uvažujete o nějaké změně, mrkněte na volná místa na našem webu, nebo nám pošlete svůj životopis.

Mockrát díky všem, kdo jste s námi vyrazili do Kněžic na bike maraton: startovala stovka dětí a stejný počet dospělých závodníků.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Předvýběr.CZ vám ještě víc pomůže s hledáním práce

Kromě toho, že u nás najdete průběžně aktualizovaný přehled volných míst, zřídili jsme na webu novou rubriku Rady a tipy, ve které najdete užitečná doporučení pro nejrůznější situace pracovního života. Aktuálně se dočtete, jak napsat CV, k čemu je dobrý motivační dopis nebo jak se připravit na pracovní pohovor. Postupně budeme online rady rozšiřovat. A jestli máte nápad, co by to mělo být co nejdřív, neváhejte a napište.

 

O stmelovačku s kolegy nepřijdete 

Koronaviru nazdory i letos 43 % firem pořádalo akce, které pomáhají dávat lidi dohromady. A právě proto, že se home office stává čím dál běžnější součástí pracovního života, považují zaměstnavatelé teambuilding za čím dál důležitější. V naší anketě 8 z 10 z vás prozradilo, že máte společné popracovní akce rádi ‒ a tak se nemusíte bát, že o ně přijdete. Na webu FAEI.cz si můžete přečíst podrobnosti včetně toho, jaké akce nejčastěji vedou k utužování vzájemných vztahů (a ano, vedou společné večeře, grilovačky a pivko).

 

Jednou větou...

 

Co říkáte na home office

Tentokrát jsme připravili dva dotazníky a předem děkujeme za čas, který jim věnujete.

Zajímají nás vaše postřehy k práci z domova. Partnerem ankety je firma STABILO. Díky tomu soutěžíme o pět balíčků psacích potřeb, jejichž součástí je i liner STABILO point 88, který je kultovní klasikou. Oblíbili si ho lidé po celém světě, zejména v kancelářích a studenti ve školách. Široká paleta 47 odstínů, včetně 6 neonových barev hravě uspokojí každého, kdo si barevně strukturuje text, píše barevné poznámky, podtrhává texty či kreslí. Perfektní kvalita a šíře stopy 0,4 mm zaručí, že se na point 88 můžete vždy spolehnout.

Dotazník vyplňte nejpozději do 30. října. Knihy Spolupráce s nepřítelem – jak vyjít s lidmi, s nimiž nesouhlasíme a Jak navazovat kontakty z nakladatelství Portál v září vyhrály Jana Vargová, Sára Lhotáková, Ludmila Pultznerová, Michaela Pelcová a Andrea Stará. Blahopřejeme jim a věříme, že v nich najdou užitečné rady.

 

Po delší době vás chceme poprosit o zpětnou vazbu k našemu newsletteru. Když vyplníte hodnotící dotazník, můžete vyhrát jednu ze tří lahví dobrého vína z našeho „firemního sklepa“.

Jsme na konci. Držte se a v polovině listopadu zase ve zdraví nashledanou!

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.