Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

díky všem, kdo jste se zúčastnili únorové online ankety. Ukázalo se, že i když zaměstnavatelé přispívají na dovolenou, kulturu i sport, pro vás zaměstnance to není příliš důležité. Výherce filmových vstupenek jsme už kontaktovali.

Koncem března se s některými z vás už popáté potkáme na firemním kinopředstavení. Nejen o něm se dneska dočtete.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Dětem říká, že chtěl být kosmonaut a cirkusák, teď šéfuje vlastní IT firmě 

Do dalšího dílu našeho seriálu rozhovorů jsme pozvali Tomáše Vízka, jehož firma se stará i o naše počítače. Měl k nim blízko už v předlistopadové éře díky práci svého otce, několik let pracoval v různých firmách jako IT manažer a v roce 2010 založil vlastní společnost INSTE, která se jako „externí ajťák“ stará o svoje klienty. Co pro něho znamená podnikání a jak se mu líbí v Karlíně, kde sídlí, se dočtete na našem webu.

 

Zkušebka není strašák, ale výhoda

Možná jste si nedávno našli na našem webu novou práci a jste ještě ve zkušební době. Děsíte se, co vás během ní čeká. Přitom se vůbec nemáte čeho bát! V naší nejnovější online poradně vám vysvětlíme, jak dlouho může zkušební doba trvat, co se stane, když během ní onemocníte a hlavně ‒ jak jí sami můžete využít na maximum.

 

Byli jsme best in covid?

Tak se ptají tvůrci dokumentární tragikomedie Velké nic Vít Klusák a Marika Pecháčková, která jde tento týden do kin. A poslední březnovou středu 29. března si s námi už popáté můžete užít #HRkino v kině Pilotů v pražských Vršovicích. Filmaři se na jaře 2020 vydali do prázdných ulic a dva roky sledovali, jak Češi zvládají kovidovou pandemii i nejrůznější vládní nařízení. Už se těšíme na setkání s vámi, kdo přijmete naše pozvání. Bude to pěkná příležitost připomenout si, že právě v březnu před třemi lety jsme vás do kina pozvali poprvé ‒ a shodou okolností právě na jiný Klusákův film V síti.

 

Jednou větou...

 

Z účastníků únorové online ankety jsme vylosovali tři výherkyně vstupenek pro dva do multikina Cinema City: Ksenii Yazeva, Jaroslavu Ježkovou a Ivu Končinskou. Blahopřejeme jim a přejeme pěkný filmový zážitek.

Díky všem, že jste dočetli až do konce, v dubnu přineseme další porci novinek o práci a lidech.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.